جانی انگلیش یک جیمز باند خنده دار

تماشای فیلم یکی از کارهای مورد علاقه من هستش اما چون این روزها کمتر وقت پیدا می‌کنم کلی فیلم ندیده دارم با این حال حساب این فیلم با بقیه سواست، حق این فیلم نبود که گوشه‌ی هارد بمونه تا هروقت وقت پیدا کردم نگاه کنم. انتظار داشتم یک کمدی واقعی ببینم و بتونم کلی بخندم، حدسم هم درست بود.

جانی انگلیش آمده تا یک نسخه خنده‌دار از سری فیلم‌های جیمزباند باشد، یک فیلم خنده‌دار و بامزه و خانوادگی با کمی چاشنی هیجان با حضور روآن اتکینسون، همان آقای بین (بیش از حد فارسیزاسیون کردم – Mr Bean) دوست داشتنی خودمان. قسمت سوم جانی انگلیش (Johnny English Strikes Again) تمام دلتنگی که نسبت به بامزگی‌های مستر بین داشتم را رفع کرد.

جانی انگلیش بار دیگر ضربه می‌زند سومین و بامزه‌ترین قسمت از سری جانی انگلیش است. یک کمدی یک و نیم ساعت که تا آخر فیلم باید مثل دایناسور بخندید

داستان فیلم
حالا آقای انگلیش، جانی انگلیش (مدل معرفی خودش گفتم) از سازمان MI7 بازنشست شده‌است و مشغول تدریس درس فیزیک در یک مدرسه است، اما یک اتفاق وحشتناک باعث بازگشت جانی انگلیش به MI7 می‌شود، او باید یک عملیات غیرممکن را با موفقیت با پایان برساند.

Johnny English Strikes Again محصول مشترک کشور انگلستان، فرانسه و ایالات متحده است که در سال 2018 اکران شده و مدت زمان زیادی از انتشار نسخه با کیفیت آن نمی‌گذرد. Rowan Sebastian Atkinson (بازیگر نقش مامور انگلیش) سعی کرده‌ قسمتی از بامزگی‌های (و شاید لودگی) کاراکتر مستربین را به این سری بیاورد. صحنه‌هایی از فیلم شاهد حضور مستربین هستیم، نه جانی انگلیش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *